imgBlack


FILMY ZEWNĄTRZUSTNE

 

ZEWNĄTRZUSTNE

Firma KODAK oferuje dla radiografii zewnątrzustnej szeroki wybór zielonoczułych błon rentgenowskich do wszystkich zastosowań stomatologicznych w zakresie zdjęć pantomograficznych i cefalometrycznych.KODAK oferuje Państwu ponadto kilka doskonałych możliwości ograniczenia dawki promieniowania. Jedyne w swoim rodzaju ekrany wzmacniające KODAK Lanex, stosowane w połączeniu z błonami rtg KODAK T-MAT, pozwalają na udokumentowane zmniejszenie dawki promieniowania do 50%. Konwencjonalne emulsje błon rtg zawierają ziarna halogenków srebra w kształcie drobnych kamyczków. Emulsje stosowane w błonach rentgenowskich KODAK T-MAT mają spłaszczone ziarna halogenków srebra. Taki rodzaj ziarna umożliwia bardziej wydajną absorpcję światła i powoduje powstawanie mniej rozproszonych obrazów, przyczyniając się tym samym do polepszenia ostrości.

Systemy czułe na światło zielone
Zapewniają one doskonałą jakość zdjęć przy minimalnej ekspozycji w zastosowaniach na zewnątrz jamy ustnej. Zastosowanie ekranów wzmacniających KODAK Lanex w połączeniu z błonami rtg KODAK T-MAT pozwala na uzyskanie zdjęć diagnostycznych o najwyższej jakości.

Szerokie możliwości kombinacji błon rtg KODAK oraz kaset z ekranami wzmacniającymi KODAK zapewniają stałą i bardzo wysoką jakość radiogramów. Dla osiągnięcia najlepszej jakości radiogramów wskazane jest używanie również odczynników stomatologicznych KODAK.


FILMY ZEWNĄTRZUSTNE

T - MAT G/RA
15x30 cm nr kat. 1869090 - 50 szt

12,7x30,5cm nr kat. 1987627 - 50 szt
18x24cm nr kat. 5212022 - 50 szt.  • Błona rtg zielonoczuła z polepszonym kontrastem przeznaczona do współpracy z ekranami KODAK Lanex.
  • Zapewnia doskonałą rozdzielczość w porównaniu do konwencjonalnych systemów niebieskich.
  • Przystosowana do obróbki automatycznej, przy czym możliwa jest obróbka ręczna.
  • Szybkość systemowa 400 przy użyciu ekranów KODAK Lanex Regular oraz
  • Szybkość systemowa 250 przy użyciu ekranów KODAK Lanex Medium

T - MAT E/RA
15x30cm nr kat. 5216742 -100 szt

12,7x30,5cm nr kat. 5216775 - 100 szt
18x24 cm nr kat. 5216874 - 50 szt.


  • Zielonoczuła błona rentgenowska do różnorodnych zastosowań o dużej szybkości, przeznaczona do użytku z ekranami KODAK Lanex.
  • Przydatna w sytuacjach, gdzie występuje konieczność wizualizacji miękkich tkanek albo są trudności z kontrolą ekspozycji.
  • Przystosowana do obróbki automatycznej, przy czym możliwa jest obróbka ręczna.
  • Szybkość systemowa 400 przy użyciu ekranów KODAK Lanex Regular oraz
  • Szybkość systemowa 250 przy użyciu ekranów KODAK Lanex Medium

Pełna aktualna oferta firmy MERKANTA.